HAKKINDA

ITS Hukuk Bürosu 

2009 yılında kurulan büromuz, her geçen gün globalleşen iş dünyasında başarı için kolektif çalışma öneminin farkındalığıyla 2018 yılında 30’dan fazla ülkede kıtalararası hizmet veren ITS Group bünyesine dahil olmuştur.

 

Sektörün ihtiyaçlarını bilen akıllı ve güvenilir çözümler üretebilen alanında uzman danışmanlarının fikirlerini tecrübeli avukatlarının bilgilerine entegre ederek müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

İş dünyasında keskin çizgilerin giderek ortadan kalktığı bir ortamda başarı ancak hukukun işleyişini sektörün ihtiyaçlarıyla sentezleyerek mümkün olmaktadır. ITS Hukuk bu bilinçle yasaların yargı alanındaki işleyişini takip etmenin yanı sıra derin bir anlayışa sahip uzman kadrosuyla danışanlarının ticari hayatlarına hızlı ve uygulanabilir çözümler geliştiren stratejik danışmanlık ortağınız olmayı hedeflemektedir. 

Hizmetlerimizin en önemli ayrıcalığı; güvene dayalı, ticari hayatın hızına ugun ve anlaşılabilir olmasıdır. Bu noktada özellikle hukuki risk analizi yapmadan ve bu riskleri müvekkillerle paylaşmadan adım atmanın yanıltıcı olduğuna inanmaktayız. 

 

Bunlarla birlikte; bir çok davanın daha oluşmadan kazanıldığı veya kaybedildiği varsayımı ile danışmanlığını yaptığımız birçok farklı sektörden müvekkillerimize önleyici hukuki hizmetler vermekteyiz. Böylece hukuki riskler gerçekleşmeden, risklerin önüne geçerek müvekkilimizin zarara uğramasını engellemekteyiz.  

Önleyici hizmetler kapsamında özellikle, iş hukuku, kamu ihale hukuku, özel güvenlik hukuku, anayasa hukuku, hukuki risk yönetimi konularında gerek kendi ofisimizde gerekse müvekkillerimizin belirlediği adreslerde eğitimler vermekteyiz. 

ITS Hukuk Bürosu her zaman tüm yasal değişiklikleri ve güncel içtihatlarla birlikte teorik bilgilerini de güncellemek sureti ile müvekkillerinin hukuki risklerini ÖNGÖRÜR,  gelecekte daha az hukuki riskle karşılaşması için gerekli KORUYUCU tedbirleri alır, aynı zamanda tüm teknolojik yenilikler de dahil olmak üzere hukuki ve ticari trendleri takip ederek PROAKTİF tedbirlerle müvekkillerinin daima yanında yer alır. 

  • Linkedin
  • @itshukuk
  • itshukuk
  • @itshukuk
  • itshukuk